O Nas

Jesteśmy firmą z 25- letnim doświadczeniem na rynku. Z uwagi na bardzo szeroki zakres naszej oferty jesteśmy w stanie dobrać wyposażenie dostosowane do możliwości lokalowych i finansowych każdego inwestora.

Specjalizujemy się w montażu i serwisie chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła. Zajmujemy się także kompleksowym wyposażeniem lokali gastronomicznych, barów, kawiarni, zakładów produkcyjnych oraz zakładów zbiorowego żywienia. W ofercie naszego przedsiębiorstwa znajduje się wyposażenie sklepów spożywczych, a także drobny sprzęt AGD – renomowanych producentów (Weber ,Smeg, Libher).

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie i satysfakcję Klienta.

Mając świadomość, jak ważna jest ciągła i bezawaryjna praca kuchni szczególny nacisk kładziemy na szybką, a co najważniejsze, sprawną obsługę serwisową. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem nasze doświadczenie gwarantuje jakość wykonywanych przez nas usług. Realizujemy zamówienia z całej Polski a Naszymi klientami są zarówno przedsiębiorstwa, instytucje publiczne jak i klienci indywidualni.

Proponujemy sprzęt, który kupujemy bezpośrednio od producentów krajowych i zagranicznych lub od ich generalnych przedstawicieli w Polsce.

Kategoria: